Node Authorize Link (2.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: View
gu: જુઓ

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
