Node Authorize Link (2.1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: disabled
he: מושבת

en: Enable
he: הפעלה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Link
he: קישור

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: node
he: פריט תוכן

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Revision
he: גרסה

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL
