Node Authorize Link (2.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း
