Node Authorize Link (2.1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Revision
nn: Utgåve
