Node Authorize Link (2.1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enable
pl: Włącz

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Link
pl: Odnośnik

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: node
pl: zawartość

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Revision
pl: Wersja

en: Nid
pl: ID węzła

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: View URL
pl: URL widoku

en: The node ID.
pl: ID węzła
