Node Authorize Link (2.1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enable
ro: Activare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Link
ro: Legătură

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: node
ro: nod

en: Created date
ro: Data creării

en: Revision
ro: Revizie

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Edit URL
ro: Modifică URL

en: The node ID.
ro: ID-ul nodului.
