Node Authorize Link (2.1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: disabled
ru: отключено

en: Enable
ru: Включить

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Link
ru: Ссылка

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: node
ru: материал

en: Created date
ru: Дата создания

en: Revision
ru: Редакция

en: View revisions
ru: Просмотр редакций

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: View URL
ru: Посмотреть URL

en: Delete URL
ru: Удалить URL

en: The node ID.
ru: ID материала.
