Node Authorize Link (2.1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය
