Node Authorize Link (2.1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: node
ug: نۇقتا

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
