Node Authorize Link (2.1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enable
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Link
ur: ربط

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں
