Node Authorize Link (2.2.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: disabled
be: адключана

en: Enable
be: Уключыць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: node
be: матэрыял

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Revision
be: Версія

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
