Node Authorize Link (2.2.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: node
bs: nod

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Revision
bs: Revizije
