Node Authorize Link (2.2.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Link
fi: Linkki

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: node
fi: solmu

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Revision
fi: Versio

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: View URL
fi: Näytä URL

en: The node ID.
fi: Solmun ID
