Node Authorize Link (2.2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Link
ps: تړونی

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Revision
ps: بياكتون
