Node Authorize Link (2.2.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: The node ID.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས།
