Node Authorize Link (2.2.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: node
el: κόμβος

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: View URL
el: Προβολή URL

en: The node ID.
el: Μοναδικό αναγνωριστικό του κόμβου.
