Node Authorize Link (2.2.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: disabled
et: keelatud

en: Enable
et: Luba

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: node
et: postitus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.
