Node Authorize Link (2.2.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Action
id: Tindakan

en: Links
id: Tautan-tautan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Link
id: Tautan

en: Update
id: Perbarui

en: View
id: Lihat

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Revision
id: Revisi

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: The node ID.
id: ID node.
