Node Authorize Link (2.2.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: disabled
is: óvirkt

en: Enable
is: Virkja

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Link
is: Hlekkur

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Revision
is: Útgáfa
