Node Authorize Link (2.2.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: node
lt: mazgas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Revision
lt: Versija

en: Current revision
lt: Dabartinė versija

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
