Node Authorize Link (2.2.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: disabled
lv: atspējots

en: Enable
lv: Iespējot

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: node
lv: mezgls

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Revision
lv: Revīzija

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Edit URL
lv: Labot URL
