Node Authorize Link (2.2.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet
