Node Authorize Link (2.2.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: disabled
tr: etkin değil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: node
tr: düğüm

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Revision
tr: Sürüm

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Edit URL
tr: URL düzenle

en: The node ID.
tr: Düğüm kimliği.
