Node Authorize Link (2.2.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Link
uk: Посилання

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: node
uk: матеріал

en: Created date
uk: Дата створення

en: Revision
uk: Редакція

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: View URL
uk: URL перегляду

en: Delete URL
uk: URL видалення

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.
