Node Authorize Link (2.2.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
