Node Authorize Link (2.2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enable
km: បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: node
km: ថ្នាំង

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
