Node Authorize Link (2.2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: node
ne: नोड

en: Revision
ne: संशोधन
