Node Authorize Link (2.2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
