Node by email (3.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
