Node by email (3.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
