Node by email (3.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang
