Node by email (3.1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Published
oc: Publicat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
