Node by email (4.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Published
ar: منشور

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول
