Node by email (4.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Published
ca: Publicat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: About
ca: Detalls

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
