Node by email (4.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Published
da: Udgivet

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Content Type
da: Indholdstype

en: About
da: Om

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
