Node by email (4.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Published
ja: 掲載

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
