Node by email (4.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Published
tr: Yayında

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: About
tr: Hakkında
