Node by email (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में
