Node by email (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
