Node by email (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Publishing Options
cy: Dewisiadau Cyhoeddi
