Node by email (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Published
jv: Dipacak

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
