Node by email (8.x-2.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
