Node by email (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Published
sl: Objavljeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
