Node by email (8.x-2.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Published
sq: Publikuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
