Node by email (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
