Node by email (8.x-2.7) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Published
fr: Publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: About
fr: À propos

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: From Email
fr: Courriel de l'expéditeur
