Node by email (8.x-2.7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Published
it: Pubblicato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
