Node by email (8.x-2.7) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Published
uk: Опубліковано

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою
