Node by email (8.x-2.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Published
es: Publicado

en: Configuration
es: Configuración

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: About
es: Acerca de

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: From Email
es: De Email
