Node by email (8.x-2.6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
